Pergoly kotvené do stěny domu

 

S naší bioklimatickou pergolou si sami nastavíte jakou intenzitu slunečních paprsků si na na terasu pustíte. Střecha pergoly je tvořena z hliníkových lamel, které lze variabilně naklánět dle aktuálních změn počasí. Jedinečné řešení naklápěcí pergoly, Vás ochrání před sluncem i deštěm. S dalším příslušenstvím jako jsou screenové rolety si vytvoříte dokonalou zahradní pergolu.

 

 Kvalitní bioklimatickou pergolu za rozumnou cenu?

 

Máme pro vás řešení.

 

HLINÍKOVÉ PERGOLY D&L

Bezúdržbové provedení – moderní hliníkové pergoly s kvalitní povrchovou úpravou nevyžadují žádnou speciální údržbu. Stačí je jen v případě potřeby zbavit nečistot.

Dlouhá životnost – hliník si zachovává své původní vlastnosti po celou dobu životnosti. Nemění barvu, nedeformuje se, nerezaví a je odolný proti poškrábání.

Nízká hmotnost a vysoká nosnost – hliníková pergola je dostatečně lehká, tak aby zbytečně nezatěžovala vaší terasu, balkon či parkovací stání. Na druhou stranu má dostatečnou požadovanou míru nosnosti.

Manuální ovládání a typizované rozměry - Vzhledem k tomu, že se regulace stínu ovládá manuálně, odpadají starosti s přívodem elektřiny. Typizované rozměry jsou dalším podstatným faktorem, který cenu za pergolu, dopravu a montáž drží v rozumné míře.

Bioklimatická pergola Intro Plus a Intro Neo s montáží

 

 

Cena

75990103990
175990103990
pergola plus wall vs 3x4m
Doprava zdarma
BIOKLIMATICKÁ PERGOLA 4 X 3 M vyztužené lamely, kotvení do stěny - VČETNĚ NAŠÍ ODBORNÉ MONTÁŽE DO 14 DNŮ
Akce Novinka Doprava zdarma
79

Prémiová hliníková bioklimatická pergola instalovaná do stěny o rozměrech 4 x 3 metry představuje ideální způsob zastřešení Vašeho venkovního posezení. Velmi pevná a stabilní...

 
75 990 Kč
6x3 free standing pergola image
Doprava zdarma
BIOKLIMATICKÁ PERGOLA 6 X 3 M, vyztužené lamely, kotvení do stěny VČETNĚ NAŠÍ ODBORNÉ MONTÁŽE DO 14 DNŮ
Akce Novinka Doprava zdarma
80

Prémiová hliníková bioklimatická pergola kotvená do stěny o rozměrech 6 x 3 metry představuje ideální způsob zastřešení Vašeho venkovního posezení. Velmi pevná a stabilní...

 
103 990 Kč
2 položek celkem