Ohlédnutí za veletrhem For Arch 2023

V letošním roce jsme již podruhé vystavovali v PVA v Letňanech. Po jarním veletrhu For Garden jsme měli tu čest a vystavovali na nejprestižnějším stavebním veletrhu v České republice For Arch 2023. Naše společnost zde opět prezentovala prémiové rakouské zahradní domky Biohort.

Domek Highline s praktickými světlíky

Jedním z hlavních lákadel našeho stánku byl zahradní domek Highline, který se odlišuje svými světlíky po celém obvodu a rovnou střechou. Na veletrhu si tento domek objednávali především majitelé moderních novostaveb s plochou střechou, Highline tak hezky zapadne a designově ladí s okolím.

Avantgarde s šikmou střechou

Dalším želízkem byl domek Avantgarde, který upoutal pozornost díky svému neobvyklému designu se šikmou střechou. Avantgarde je skvělým doplňkem zahrady a nabízí více prostoru a možností. Další nemalou výhodou je, že poměrem cena vs. užitná plocha to vychází pro Avantgarde nejpřijatelněji. 😊

 

Nová partnerství a spolupráce

Výstava For Arch byla pro nás také skvělou příležitostí pro navázání nových partnerství a spoluprací. Jsme rádi, že jsme se seznámili se skvělými lidmi z firmy www.zelenekolo.cz, kteří se specializují na návrhy a realizace zahrad. Společně můžeme nabídnout zákazníkům komplexní řešení pro jejich venkovní prostory, kde se budou moci těšit jak z krásné zahrady, tak z dostatku pěkných a kvalitních úložných prostor.

Dalším důležitým partnerem, s kterým jsme na veletrhu potkali a navázali spolupráci, byla pražská firma www.virivkysauny.cz. Tato společnost se specializuje na luxusní wellness & bazénové vybavení a naše terasové boxy jsou pro jejich klienty ideálním prvkem pro zakrytí technologií k bazénu či uskladnění věcí na terase. Společně můžeme nabídnout komplexní řešení pro ty, kteří touží po relaxaci a odpočinku ve své vlastní oáze klidu. Pro náročnější klienty zařídíme například prvotřídní saunu zakomponovanou v našem prémiovém zahradním domě Casanova.

 

 

Celý náš tým je nadšený z úspěšné účasti na veletrhu For Arch 2023 a těšíme se na budoucí projekty a spolupráci s našimi novými partnery a developery. Děkujeme všem našim dlouholetým i novým zákazníkům, kteří nás navštívili a podpořili nás během této události. Pokud máte zájem o naše produkty nebo spolupráci, neváhejte nás také kontaktovat. Budeme rádi, když pomůžeme i Vám přeměnit vaše zahradní sny na skutečnost. Více informací na www.domek-zahradni.cz